پشتیبانی کارتخوان – 18ماه گارانتی برای تمام دستگاه ها

قبل از این که در خصوص شرایط گارانتی دستگاه های کارتخوانی که از مجموعه پوزاینجا تهیه می کنید توضیح دهیم در این مقاله سعی می کنیم معنی و مفهوم صحیح ضمانت و پشتیبانی  از  دستگاه های کارتخوان را برای شما  همراهان عزیز شرح دهیم.

دستگاه کارتخوان به طور کلی دارای دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری است که در هر دو بخش نیاز به گارانتی و پشتیبانی دارد.

پشتیبانی و ضمانت سخت افزاری از دستگاه های کارتخوان

پشتیبانی و ضمانت سخت افزاری از دستگاه های کارتخوان شامل تعمیرات بخش هایی مانند چاپگر، سوکت شارژ، صفحه نمایش و یا حتی  بُرد های داخلی دستگاه می شود. که به دلایل مختلف امکان آسیب دیدن را دارند و بخشی از این آسیب دیدگی ها شامل گارانتی می شود و برخی دیگر خیر.

مواردی که شامل گارانتی دستگاه کارتخوان نمی شود:

برای مثال آبخوردگی، ضربه و مسائلی از قبیل نوسان برق و یا آتش سوزی جز گارانتی دستگاه کارتخوان محسوب نمی شوند. در مقابل سایر خرابی هایی که اکثرا برای دستگاه های کارتخوان استوک رخ می دهد طبق برگه گارانتی و اطلاعاتی که شرکت فروشنده در هنگام خرید (مانند مدت گارانتی، موارد شامل گارانتی و یا مواردی که گارانتی را باطل می کنند) به شما می دهد شامل گارانتی هستند.

پشتیبانی و گارانتی نرم افزاری دستگاه های کارتخوان

پشتیبانی و گارانتی نرم افزاری دستگاه های کارتخوان شامل بروز رسانی، رفع خطاهای متداول و غیر متداول و حتی آموزش کامل نحوه استفاده از امکانات نرم افزاری دستگاه کارتخوان شما مانند گزارش گیری ، سرجمع حساب ها، پرینت مجدد آخرین رسید، بزرگ و یا کوچک کردن اندازه رسیدی که دستگاه کارتخوان چاپ میکند، رمزهای مربوط به بخش های مختلف استفاده از امکانات نرم افزاری و نکاتی مشابه موارد ذکر شده می باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که خرید از شرکت های معتبر اولین شرط داشتن یه گارانتی معتبر و پشتیبانی خوب است، برای اینکه شرکت های معتبر را بشناسید به خوبی درباره آنها تحقیق کنید و در صورت امکان نظرات مشتریان پیشین آن ها را در قسمت نظرات سایت و صفحات فضای مجازی آن ها به خوبی مطالعه کنید.

پشتیبانی کارتخوان

شرایط گارانتی و پشتیبانی دستگاه های کارتخوانی که از مجموعه پوزاینجا خریداری می کنید!

پس از توضیحات مختصری که در خصوص کلیات ضمانت و پشتیبانی برای شما عزیزان گفتیم حال میخواهیم در خصوص شرایط گارانتی و پشتیبانی دستگاه های کارتخوانی که از مجموعه پوزاینجا خریداری می کنید توضیحاتی بدهیم و شما را با خدماتی که می توانید از ما دریافت کنید آشنا کنیم.

مدت گارانتی کارتخوان های پوزاینجا:

به طور کلی تمامی دستگاه هایی که از مجموعه پوزاینجا خریداری می کنید دارای 18 ماه گارانتی سخت افزاری هستند. که شرایط این ضمانت را برای شما پیش تر توضیح خواهیم داد.

گارانتی مادام تراکنش به چه معناست؟!

جالب است بدانید برخی از دستگاه های کارتخوان مجموعه پوزاینجا درارای گارانتی مادام تراکنش هستند. خب شاید برای شما سوال پیش بیاید که گارانتی مادام تراکنش به چه معناست؟!

برخی از دستگاه های مجموعه پوزاینجا مانند نکسگو جی 2 و نکسگو جی 3 از شرایط خاصی برای گارانتی برخوردار هستند که خریداران این دستگاه می توانند از شرایط گارانتی تا زمانی که از دستگاه استفاده می کنند و با دستگاه کارتخوان خود تراکنش انجام می دهند استفاده کنند.

شرایط گارانتی سخت افزاری پوزاینجا:

در طول مدت گارانتی مواردی مانند خرابی  ناگهانی چاپگر، باتری، صفحه نمایش، صفحه کلید و مواردی از این قبیل با بررسی کارشناسان مجموعه پوز اینجا شامل گارانتی تعمیر هستند. در صورت خرابی اساسی هم تعویض خواهند شد. به این دلیل که دستگاه کارتخوان یه وسیله ضروری در کسب و کار  شما عزیزان است مجموعه پوزاینجا با گردآوری یک تیم فنی قوی و با تجربه سعی بر این دارد تا در کوتاه ترین زمان ممکن امور مربوط به گارانتی دستگاه شما را انجام و دستگاه را تحویل شما عزیزان دهد. پیشاپیش از همکاری و بردباری شما عزیزان سپاسگزاریم.

مواردی که شامل گارانتی پوزاینجا نمی باشد:

مواردی مانند ضربه خوردن دستگاه، افتادن دستگاه ( حتی از فواصل کم )، آب خوردگی ( حتی قرار گرفتن دستگاه در معرض رطوبت )، آتش سوزی، قرار گرفتن دستگاه در معرض گرما شدید ( این مورد برای صاحبان آشپزخانه ها، رستوران ها و حتی گاهی برای فروشندگان سیاری که دستگاه را در معرض نور مستقیم خورشید قرار می دهند اتفاق می افتد )، نوسان برق و استفاده از شارژر های غیر استاندارد با آمپر و ولتاژ نامناسب برای دستگاه شامل گارانتی نمی شود.

تمامی موارد ذکر شده ابتدا با دقت و حساسیت بالا توسط کارشناسان مجموعه پوزاینجا بررسی می شود و نتیجه نهایی به شما اعلام می گردد.

شرایط گارانتی و پشتیبانی نرم افزاری پوزاینجا:

همانطور که در ابتدای مقاله شما را با موارد مربوط به پشتیبانی نرم افزاری دستگاه های کارتخوان آشنا کردیم هم اکنون می خواهیم توضیحاتی بسیار مفید در خصوص پشتیبانی مادام العمر نرم افزاری منحصر به فرد مجموعه پوزاینجا به شما عزیزان بدهیم.

تیم فنی پوزاینجا با تهیه فیلم ها و مقالات آموزشی بسیار زیاد در خصوص ریزترین و خاص ترین مشکلات نرم افزاری دستگاه های کارتخوان سعی بر این داشته تا نه تنها از مشتریان مجموعه خود بلکه از تمامی استفاده کنندگان دستگاه های کارتخوان پشتیبانی نرم افزاری کند. و شما عزیزان را در رفع برخی از  این مشکلات کارتخوان خود کفا کند. البته باید بدانید که تیم ما فقط به ساخت این فیلم ها و مقالات تصویری بسنده نکرده است و همه روزه کارشناسان ما  پاسخگو حجم بالایی از سوالات شما عزیزان که حتی دستگاه خود را از مجموعه ما تهیه نکرده اید هستند.

شما عزیزان می توانید به راحتی  و فقط با یک کلیک روی علامت قرمز رنگ (سوال،سفارش،خرید) که هم اکنون در گوشه سمت راست پایین تصویر خود می بینید از طریق تماس تلفنی و یا ارسال سوالات خود در پیام رسان واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید و یا سوالات خود را در قسمت نظرات سایت و یا حتی زیر مقالات و فیلم هایی که برای شما عزیزان تهیه شده از ما بپرسید، کارشناسان ما با آموزش هایی که دیده اند و اطلاعات دقیقی که دارند سعی می کنند با دقت و در صورت امکان مشکل شما را حل کنند. همین الان امتحان کنید.

این نکته را فراموش نکنید که تمامی این خدمات به صورت رایگان و همیشگی به شما عزیزان ارائه می شود.

سخن پایانی:

دستگاه کارتخوان یک وسیله مهم در کسب و کار شماست، پس برای خرید دستگاه کارتخوان خود به درستی تحقیق کنید و دستگاه کارتخوان را از شرکت های معتبر با پشتیبانی و گارانتی حرفه ای خریداری کنید.