زمانبندی ارسال کالا

مراحل آماده سازی:

پس از تکمیل سفارش، کارشناسان ما جهت دریافت مدارک لازم برای فعال سازی دستگاه با شما تماس می گیرند. لطفا جهت سرعت در روند کار حداکثر همکاری را داشته باشید.

پس از ارسال مدارک توسط شما عزیزان، کارشناسان ما مدارک شما را برای تایید و راه اندازی حساب بانکی شما روی دستگاه برای کارشناسان محترم شرکت پرداخت و شاپرک ارسال می کنند. و تا زمان تایید شدن مدارک شما توسط شاپرک بانک مرکزی صبر می کنند. این فرایند ممکن است بین 3 تا 7 روز کاری زمان ببرد. لذا خواهشمندیم صبور بوده و منتظر تماس کارشناسان ما جهت اطلاع رسانی برای آماده سازی دستگاه خود باشید. دستگاه بلافاصله بعد از راه اندازی و تست برای شما عزیزان ارسال می شود.

نحوه ارسال کالا:

پس از تسویه کامل توسط شما عزیزان در صورتی که در شهرستان سکونت دارید، دستگاه توسط شرکت تیپاکس برای شما ارسال می شود. کد رهگیری توسط کارشناسان ما و شرکت تیپاکس برای شما ارسال می شود. چنانچه در منطقه شما شرکت تیپاکس فعال نباشد قبل از ارسال به شیوه ای دیگر کارشناسان ما جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

اگر در شهر تهران یا محدوده منطقه آزاد بندر انزلی هستید می توانید پس از هماهنگی تلفنی با کارشناسان ما جهت تحویل دستگاه به آدرس دفاتر ما مراجعه کنید و در غیر این صورت دستگاه با پیک معتبر (به هزینه خود شما) برای شما ارسال خواهد شد.

تمامی ارسال ها توسط مجموعه پوزاینجا بیمه می شوند، لذا هنگام تحویل دستگاه از سلامت آن در حضور مامور تحویل مطمئن شوید.