راهنمای خرید

جهت احترام به حقوق مشتریان عزیز، پوزاینجا توضیحات دقیقی در خصوص نحوه ثبت و ارسال سفارشات خدمت شما عزیزان ارائه می دهد. خواهشمندیم قبل از ثبت سفارش حتما این توضیحات و قوانین مقرارات پوزاینجا را به دقت مطالعه فرمایید.

شیوه های خرید و پرداخت وجه:

برای رفاه حال مشتریان، تیم پوزاینجا سه روش پرداخت را برای شما عزیزان در نظر گرفته است:

1- پرداخت از طریق درگاه آنلاین بانکی

روش اول پرداخت از طریق تمامی کارت های عضو شتاب روی درگاه امن پرداخت زرین پال.

2- پرداخت به صورت کارت به کارت

مشتریان محترمی که در زمان خرید، گزینه ” کارت به کارت ” را انتخاب نموده اند، و همچنین مشتریانی که پرداخت آنها از طریق درگاه آنلاین بانکی با مشکل روبرو شده است می توانند انتقال وجه مربوط به سفارش خود را، به شماره کارت موجود در صفحه پرداخت ، انتقال دهند. مهلت پرداخت هزینه سفارشات ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش بوده است و کلیه سفارش هایی که بیش از ۲۴ ساعت در حالت عدم پرداخت قرار گیرند به صورت خودکار لغو خواهند شد. مشتری می بایست پس از انتقال وجه از طریق کارت به کارت به شماره کارت گفته شده ، با تماس تلفنی با شماره های موجود در سایت ، اطلاعات پرداختی شامل وجه پرداختی و ۴ شماره آخر کارت مبدا شماره پیگیری تاریخ و ساعت کارت به کارت را به اطلاع کارشناسان فروش شرکت راشا برسانند.

3- پرداخت در محل

روش سوم پرداخت هنگام تحویل گرفتن دستگاه می باشد. این مورد فقط برای عزیزانی که در شهر تهران و محدوده ی منطقه آزاد انزلی سکونت دارند فعال است. (البته این گزینه به زودی برای سایر شهرها نیز فعال می شود.) کارشناسان ما پس از ثبت سفارش به این روش با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام می دهند. لطفا دقت فرمایید پس از فعال سازی دستگاه حضور در آدرس شرکت (که قابل جستجو در اینترنت هم هست) و تحویل گرفتن دستگاه بر عهده مشتری است و گروه پوزاینجا هیچ گونه مسئولیتی نسبت به این مورد ندارد.