نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان در فومن استان گیلان

در این مقاله قصد داریم نمایندگی کارتخوان در فومن واقع در استان گیلان را بصورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم. تا در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما مشتریان عزیزی که در استان گیلان حضور دارید را بصورت کامل راهنمایی کنند.

فهرست مطالب این مقاله:

 • آدرس نمایندگی کارتخوان در فومن استان گیلان
 • شماره تماس نمایندگی کارتخوان در فومن
 • هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی ها
 • مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های پوزاینجا
 • راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا
 • مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی استان گیلان در شهر فومن
 • نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارتخوان سیار در فومن

آدرس نمایندگی کارتخوان پوزاینجا در گیلان در شهر فومن:

مجموعه پوزاینجا در استان گیلان در شهرهای بندرانزلی، رشت، خمام، فومن، رضوانشهر نمایندگی مجاز دارد، همچنین نمایندگی دستگاه کارتخوان سیار ما در گیلان در شهر فومن نمایندگی رنجکش واقع در فومن، خیابان بهشتی، جنب باشگاه اندیشه به مدیریت سرکار خانم مهندس رنجکش می باشد.

شماره تماس نمایندگی کارتخوان پوزاینجا در فومن

برای تماس با دفتر نمایندگی کارتخوان سیار پوزاینجا در گیلان در شهر فومن می توانید با شماره 09907084418 تماس بگیرید و یا بصورت حضوری به آدرس فوق تشریف ببرید. (دفتر نمایندگی رنجکش در تمامی روزهای کاری در ساعات اداری آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد)

از مزایای نمایندگی استان گیلان در شهر فومن می توان به موجود بودن انواع کارتخوان های سیار، ارائه کلیه لوازم جانبی مربوط به دستگاه کارتخوان مانند رول کاغذ، کیف ضد ضربه، شارژر، باتری و…. اشاره کرد.

همچنین کلیه خدمات ثبت و راه اندازی دستگاه های کارتخوان سیار بعد از خرید خود دستگاه در نمایندگی استان گیلان در شهر فومن بصورت رایگان توسط همکاران ما انجام می شود.

هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی های مجاز خود در سرتاسر کشور:

برای رفاه حال شما عزیزان تیم پوزاینجا تصمیم به ارائه مشخصات کامل از نمایندگی های خود در سرتاسر کشور نموده تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به کارتخوان خود را حل کنید، شما می توانید با مراجعه حضوری به دفاتر نمایندگی ما  در استان و یا شهر محل زندگی خود، خدماتی از قبیل آموزش استفاده از دستگاه کارتخوان سیار خود، راه اندازی و بروز رسانی، رفع خطاهای احتمالی و… را بصورت رایگان دریافت کنید.

مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های پوزاینجا:

یکی از مهمترین مزایای خرید و دریافت خدمات در شهر محل سکونت شما صرفه جویی در زمان و هزینه ارسال دستگاه کارتخوان سیار شما است، از دیگر مزایای آن می توان به مشاهده مدل، وزن، اندازه، سرعت تراکنش و… قبل از خرید اشاره کرد که به شما عزیزان در انتخاب دستگاه کارتخوان سیار مناسب با کسب و کار شما کمک بسیار زیادی میکند و در آخر این که اگر برای دستگاه شما مشکل نرم افزاری پیش بیاید با مراجعه به دفاتر نمایندگی های مجاز ما در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل رفع خواهد شد و همینطور در صورت بروز مشکلات سخت افزاری همکاران ما می توانند به سرعت آن را برطرف و دستگاه را مجدد به دست شما عزیزان برسانند.

راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا:

لیست تمامی نمایندگی های مجاز ما با ارائه آدرس، شماره های تماس و تصاویر مربوط به آن دفتر نمایندگی در وب سایت رسمی پوزاینجا موجود است و یا می توانید با ما تماس بگیرید و آدرس و شماره دقیق نمایندگی استان و یا شهر محل زندگی خود را از کاشناسان ما دریافت نمایید.

مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی استان گیلان در شهر فومن:

 • تصویر واضح کارت ملی
 • تصویر واضح شناسنامه
 • شماره شبا حساب مورد نظر جهت فعالسازی روی دستگاه
 • کد ده رقمی مالیاتی

با ارائه کامل این مدارک می توانید حد اکثر بعد از 48 ساعت دستگاه کارتخوان خود را از نمایندگی استان گیلان در شهر فومن دریافت کنید.


نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارتخوان سیار در گیلان در شهر فومن

در این مقاله نمایندگی خرید و تعمیر دستگاه کارتخوان استان گیلان واقع در شهر فومن بصورت کامل به شما عزیزان معرفی شده است، در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما را بصورت کامل راهنمایی کنند.

برای اطمینان خاطر از خرید دستگاه کارتخوان سیار در محل سکونت شما تمامی نمایندگی های مجاز پوزاینجا در شهرهای مختلف ایران را به شما معرفی می کنیم تا با صرف کمترین زمان و هزینه، یک دستگاه کارتخوان مناسب تهیه کنید. اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی دستگاه کارتخوان از مجموعه پوزاینجا در شهر خود هستید، مقالات مربوط را در بخش وبلاگ ما مطالعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 09922589238

5/5 - (1 امتیاز)