نمایندگی کارتخوان در گیلان – منطقه آزاد انزلی

نمایندگی کارتخوان در گیلان

در این مقاله قصد داریم نمایندگی کارتخوان در گیلان واقع در منطقه آزاد انزلی را بصورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم. تا در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما مشتریان عزیزی که در استان گیلان در منطقه آزاد انزلی حضور دارید را بصورت کامل راهنمایی کنند.

فهرست مطالب این مقاله:

 • هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی ها
 • آدرس و مشخصات نمایندگی مرکزی کارتخوان پوزاینجا در گیلان
 • مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی مرکزی استان گیلان
 • مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های پوزاینجا
 • راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا
 • جمع بندی

هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی های مجاز خود در سرتاسر کشور:

برای رفاه حال شما عزیزان تیم پوزاینجا تصمیم به ارائه مشخصات کامل از نمایندگی های خود در سرتاسر کشور نموده تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به کارتخوان خود را حل کنید، شما می توانید با مراجعه حضوری به دفاتر نمایندگی ما  در استان و یا شهر محل زندگی خود، خدماتی از قبیل آموزش استفاده از دستگاه کارتخوان سیار خود، راه اندازی و بروز رسانی، رفع خطاهای احتمالی و… را بصورت رایگان دریافت کنید.

آدرس و مشخصات نمایندگی مرکزی خرید دستگاه کارتخوان پوزاینجا در گیلان:

مجموعه پوزاینجا در استان گیلان در شهرهای بندرانزلی، رشت، خمام، فومن، رضوانشهر نمایندگی مجاز دارد. همچنین نمایندگی مرکزی دستگاه کارتخوان سیار در گیلان شرکت گیل افراز واقع در منطقه آزاد بندر انزلی، ساختمان ستاره شمال، لاین چهار، غرفه 1101 به مدیریتجناب آقای مهندس جیرانی می باشد.

شماره تماس نمایندگی کارتخوان در منطقه آزاد انزلی

برای تماس با دفتر نمایندگی کارتخوان پوزاینجا در گیلان می توانید با شماره 09389555399 تماس بگیرید و یا بصورت حضوری به آدرس فوق تشریف ببرید.

ساعات کاری نمایندگی کارتخوان در منطقه آزاد انزلی

دفتر شرکت گیل افراز هر هفت روز هفته از شنبه تا جمعه و از ساعت 9 صبح الی 19 غروب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

از مزایای نمایندگی مرکزی استان گیلان (شرکت گیل افراز)  می توان به موجود بودن انواع کارتخوان های سیار، ارائه کلیه لوازم جانبی مربوط به دستگاه کارتخوان مانند رول کاغذ، کیف ضد ضربه، شارژر، باتری و…. اشاره کرد.

همچنین کلیه خدمات ثبت و راه اندازی دستگاه های کارتخوان سیار بعد از خرید خود دستگاه در نمایندگی مرکزی استان گیلان (شرکت گیل افراز)  بصورت رایگان توسط همکاران ما انجام می شود.

نمایندگی کارتخوان در گیلان
نمایندگی کارتخوان در منطقه آزاد انزلی واقع در استان گیلان

مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی مرکزی استان گیلان (شرکت گیل افراز):

 • تصویر واضح کارت ملی
 • تصویر واضح شناسنامه
 • شماره شبا حساب مورد نظر جهت فعالسازی روی دستگاه
 • کد ده رقمی مالیاتی

با ارائه کامل این مدارک می توانید حد اکثر بعد از 48 ساعت دستگاه کارتخوان خود را از نمایندگی مرکزی استان گیلان (شرکت گیل افراز) دریافت کنید.

نمایندگی فروش کارتخوان سیار در گیلان
نمایندگی کارتخوان پوزاینجا در منطقه آزاد انزلی

مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های کارتخوان پوزاینجا:

 • یکی از مهمترین مزایای خرید و دریافت خدمات در شهر محل سکونت شما صرفه جویی در زمان و هزینه ارسال دستگاه کارتخوان سیار شما است.
 • از دیگر مزایای آن می توان به مشاهده مدل، وزن، اندازه، سرعت تراکنش و… قبل از خرید اشاره کرد. که به شما عزیزان در انتخاب دستگاه کارتخوان سیار مناسب با کسب و کار شما کمک بسیار زیادی میکند.
 • اگر برای دستگاه شما مشکل نرم افزاری پیش بیاید با مراجعه به دفاتر نمایندگی های مجاز ما در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل رفع خواهد شد.
 • در صورت بروز مشکلات سخت افزاری همکاران ما می توانند به سرعت آن را برطرف و دستگاه را مجدد به دست شما عزیزان برسانند.

راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا:

لیست تمامی نمایندگی های مجاز ما با ارائه آدرس، شماره های تماس و تصاویر مربوط به آن دفتر نمایندگی در وب سایت رسمی پوزاینجا موجود است. و یا می توانید با ما تماس بگیرید و آدرس و شماره دقیق نمایندگی استان و یا شهر محل زندگی خود را از کاشناسان ما دریافت نمایید.


جمع بندی:

در این مقاله نمایندگی مرکزی خرید و تعمیر دستگاه کارتخوان استان گیلان واقع در منطقه آزاد انزلی بصورت کامل به شما عزیزان معرفی شده است، در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما را بصورت کامل راهنمایی کنند.

برای اطمینان خاطر از خرید دستگاه کارتخوان سیار در محل سکونت شما تمامی نمایندگی های مجاز پوزاینجا در شهرهای مختلف ایران را به شما معرفی می کنیم تا با صرف کمترین زمان و هزینه، یک دستگاه کارتخوان مناسب تهیه کنید.

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی دستگاه کارتخوان از مجموعه پوزاینجا در شهر خود هستید، مقالات مربوط را در بخش وبلاگ ما مطالعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 09922589238

4.3/5 - (3 امتیاز)