نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان در اسلامشهر

نمایندگی کارتخوان در اسلامشهر

در این مقاله قصد داریم نمایندگی کارتخوان در اسلامشهر واقع در استان تهران را بصورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم. تا در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما مشتریان عزیزی که در استان تهران در منطقه اسلامشهر حضور دارید را بصورت کامل راهنمایی کنند.

نمایندگی کارتخوان در اسلامشهر

نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان در اسلامشهر

فهرست مطالب این مقاله:

  • هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی ها
  • آدرس و مشخصات نمایندگی ما در استان تهران
  • مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های پوزاینجا
  • راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا
  • مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی استان تهران
  • جمع بندی

هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی های مجاز خود در سرتاسر کشور:

برای رفاه حال شما عزیزان تیم پوزاینجا تصمیم به ارائه مشخصات کامل از نمایندگی های خود در سرتاسر کشور نموده تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به کارتخوان خود را حل کنید، شما می توانید با مراجعه حضوری به دفاتر نمایندگی ما  در استان و یا شهر محل زندگی خود، خدماتی از قبیل آموزش استفاده از دستگاه کارتخوان سیار خود، راه اندازی و بروز رسانی، رفع خطاهای احتمالی و… را بصورت رایگان دریافت کنید.

آدرس و مشخصات نمایندگی استان تهران:

مجموعه پوزاینجا در استان تهران در شهرستان اسلامشهر نمایندگی مجاز دارد، همچنین نمایندگی دستگاه کارتخوان سیار ما در استان تهران، دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی مردانی واقع در شهرستان اسلامشهر، میدان قائم، علی آباد تپانچه، حسین آباد، بین گل گندم 5و7 ، پلاک 56 به مدیریت خانم مهندس مردانی می باشد.

شماره تلفن  نمایندگی کارتخوان در اسلامشهر 

برای تماس با دفتر نمایندگی کارتخوان سیار ما در استان تهران شهرستان اسلامشهر می توانید با شماره های 56924782-021 و 09106688322 تماس بگیرید و یا بصورت حضوری به آدرس فوق تشریف ببرید. (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی مردانی در تمامی روزهای کاری هفته در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان می باشد)

از مزایای نمایندگی استان تهران (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی مردانی)  می توان به موجود بودن انواع کارتخوان های سیار، ارائه کلیه لوازم جانبی مربوط به دستگاه کارتخوان مانند رول کاغذ، کیف ضد ضربه، شارژر، باتری و…. اشاره کرد.

همچنین کلیه خدمات ثبت و راه اندازی دستگاه های کارتخوان سیار بعد از خرید خود دستگاه در نمایندگی استان تهران (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی مردانی)  بصورت رایگان توسط همکاران ما انجام می شود.

نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارتخوان سیار در اسلامشهر

مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های کارتخوان پوزاینجا:

یکی از مهمترین مزایای خرید و دریافت خدمات در شهر محل سکونت شما صرفه جویی در زمان و هزینه ارسال دستگاه کارتخوان سیار شما است، از دیگر مزایای آن می توان به مشاهده مدل، وزن، اندازه، سرعت تراکنش و… قبل از خرید اشاره کرد که به شما عزیزان در انتخاب دستگاه کارتخوان سیار مناسب با کسب و کار شما کمک بسیار زیادی میکند و در آخر این که اگر برای دستگاه شما مشکل نرم افزاری پیش بیاید با مراجعه به دفاتر نمایندگی های مجاز ما در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل رفع خواهد شد و همینطور در صورت بروز مشکلات سخت افزاری همکاران ما می توانند به سرعت آن را برطرف و دستگاه را مجدد به دست شما عزیزان برسانند.

راه های تشخیص نمایندگی های مجاز دستگاه کارتخوان پوزاینجا:

لیست تمامی نمایندگی های مجاز ما با ارائه آدرس، شماره های تماس و تصاویر مربوط به آن دفتر نمایندگی در وب سایت رسمی پوزاینجا موجود است و یا می توانید با ما تماس بگیرید و آدرس و شماره دقیق نمایندگی استان و یا شهر محل زندگی خود را از کاشناسان ما دریافت نمایید.

مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی کارتخوان در اسلامشهر تهران (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی مردانی):

  • تصویر واضح کارت ملی
  • تصویر واضح شناسنامه
  • شماره شبا حساب مورد نظر جهت فعالسازی روی دستگاه
  • کد ده رقمی مالیاتی

با ارائه کامل این مدارک می توانید حد اکثر بعد از 72 ساعت دستگاه کارتخوان خود را از نمایندگی استان تهران (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی مردانی) دریافت کنید.


جمع بندی ( نمایندگی کارتخوان در اسلامشهر )

در این مقاله نمایندگی مرکزی خرید و تعمیر دستگاه کارتخوان استان تهران واقع در شهرستان اسلامشهر بصورت کامل به شما عزیزان معرفی شده است، در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما را بصورت کامل راهنمایی کنند.

برای اطمینان خاطر از خرید دستگاه کارتخوان سیار در محل سکونت شما تمامی نمایندگی های مجاز پوزاینجا در شهرهای مختلف ایران را به شما معرفی می کنیم تا با صرف کمترین زمان و هزینه، یک دستگاه کارتخوان مناسب تهیه کنید.

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی دستگاه کارتخوان از مجموعه پوزاینجا در شهر خود هستید، مقالات مربوط را در بخش وبلاگ ما مطالعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 09922589238

3.9/5 - (9 امتیاز)