نمایندگی کارتخوان در سبزوار استان خراسان رضوی

در این مقاله قصد داریم نمایندگی کارتخوان در سبزوار واقع در استان خراسان رضوی را بصورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم. تا در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما مشتریان عزیزی که در استان مرکزی حضور دارید را بصورت کامل راهنمایی کنند.

فهرست مطالب این مقاله:

 • هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی ها
 • مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های پوزاینجا
 • راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا
 • آدرس و مشخصات نمایندگی ما در استان خراسان رضوی
 • شماره تماس نمایندگی کارتخوان سیار در سبزوار
 • مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی استان خراسان رضوی
 • جمع بندی نمایندگی کارتخوان در سبزوار

هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی های مجاز خود در سرتاسر کشور:

برای رفاه حال شما عزیزان تیم پوزاینجا تصمیم به ارائه مشخصات کامل از نمایندگی های خود در سرتاسر کشور نموده تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به کارتخوان خود را حل کنید، شما می توانید با مراجعه حضوری به دفاتر نمایندگی ما  در استان و یا شهر محل زندگی خود، خدماتی از قبیل آموزش استفاده از دستگاه کارتخوان سیار خود، راه اندازی و بروز رسانی، رفع خطاهای احتمالی و… را بصورت رایگان دریافت کنید.

مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های پوزاینجا:

یکی از مهمترین مزایای خرید و دریافت خدمات در شهر محل سکونت شما صرفه جویی در زمان و هزینه ارسال دستگاه کارتخوان سیار شما است. از دیگر مزایای آن می توان به مشاهده مدل، وزن، اندازه، سرعت تراکنش و… قبل از خرید اشاره کرد که به شما عزیزان در انتخاب دستگاه کارتخوان سیار مناسب با کسب و کار شما کمک بسیار زیادی میکند و در آخر این که اگر برای دستگاه شما مشکل نرم افزاری پیش بیاید با مراجعه به دفاتر نمایندگی های مجاز ما در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل رفع خواهد شد و همینطور در صورت بروز مشکلات سخت افزاری همکاران ما می توانند به سرعت آن را برطرف و دستگاه را مجدد به دست شما عزیزان برسانند.

راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا:

لیست تمامی نمایندگی های مجاز ما با ارائه آدرس، شماره های تماس و تصاویر مربوط به آن دفتر نمایندگی در وب سایت رسمی پوزاینجا موجود است و یا می توانید با ما تماس بگیرید و آدرس و شماره دقیق نمایندگی استان و یا شهر محل زندگی خود را از کاشناسان ما دریافت نمایید.

آدرس و مشخصات نمایندگی کارتخوان در سبزوار استان رضوی:

مجموعه پوزاینجا در استان خراسان رضوی در شهر سبزوار نمایندگی مجاز دارد، همچنین نمایندگی دستگاه کارتخوان سیار ما در استان خراسان رضوی نمایندگی 09 واقع در سبزوار، خیابان قاضی زاده سه، ساختمان اول به مدیریت جناب آقای مهندس ولیان نژاد می باشد.

شماره تماس نمایندگی کارتخوان سیار در سبزوار

برای تماس با دفتر نمایندگی کارتخوان سیار ما در استان خراسان رضوی    می توانید با شماره های 09383430198 تماس بگیرید و یا بصورت حضوری به آدرس فوق تشریف ببرید. (دفتر نمایندگی 09 در تمامی روزهای کاری هفته در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان می باشد)

از مزایای نمایندگی استان خراسان رضوی (نمایندگی 09)  می توان به موجود بودن انواع کارتخوان های سیار، ارائه کلیه لوازم جانبی مربوط به دستگاه کارتخوان مانند رول کاغذ، کیف ضد ضربه، شارژر، باتری و…. اشاره کرد.

همچنین کلیه خدمات ثبت و راه اندازی دستگاه های کارتخوان سیار بعد از خرید خود دستگاه در نمایندگی استان خراسان رضوی (نمایندگی 09)  بصورت رایگان توسط همکاران ما انجام می شود.

نمایندگی کارتخوان در سبزوار

مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی کارتخوان در استان خراسان رضوی (نمایندگی 09):

 • تصویر واضح کارت ملی
 • تصویر واضح شناسنامه
 • شماره شبا حساب مورد نظر جهت فعالسازی روی دستگاه
 • کد ده رقمی مالیاتی

با ارائه کامل این مدارک می توانید حد اکثر بعد از 72 ساعت دستگاه کارتخوان خود را از نمایندگی کارتخوان در سبزوار (نمایندگی 09) دریافت کنید.


نمایندگی کارتخوان در سبزوار

در این مقاله نمایندگی مرکزی خرید و تعمیر دستگاه کارتخوان استان خراسان رضوی واقع در سبزوار بصورت کامل به شما عزیزان معرفی شده است، در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما را بصورت کامل راهنمایی کنند.

برای اطمینان خاطر از خرید دستگاه کارتخوان سیار در محل سکونت شما تمامی نمایندگی های مجاز پوزاینجا در شهرهای مختلف ایران را به شما معرفی می کنیم تا با صرف کمترین زمان و هزینه، یک دستگاه کارتخوان مناسب تهیه کنید.

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی دستگاه کارتخوان از مجموعه پوزاینجا در شهر خود هستید، مقالات مربوط را در بخش وبلاگ ما مطالعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 09922589238

5/5 - (2 امتیاز)