نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان در تهرانپارس شرق تهران

در این مقاله قصد داریم نمایندگی کارتخوان در تهرانپارس واقع در شرق تهران را بصورت کامل به شما عزیزان معرفی کنیم. تا در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما مشتریان عزیزی که در شرق تهران حضور دارید را بصورت کامل راهنمایی کنند.

فهرست مطالب این مقاله:

  • هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی ها
  • آدرس و شماره تماس های نمایندگی کارتخوان پوزاینجا در تهرانپارس
  • مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی استان تهران در شرق تهران
  • مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های پوزاینجا
  • راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا
  • نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارتخوان سیار در تهرانپارس

هدف پوزاینجا از معرفی نمایندگی های مجاز خود در سرتاسر کشور:

برای رفاه حال شما عزیزان تیم پوزاینجا تصمیم به معرفی مشخصات کامل از نمایندگی های خود در تمامی نقاط کشور نموده تا شما بتوانید در زمان بسیار کم مشکلات مربوط به کارتخوان خود را حل کنید، شما می توانید با حضور در دفاتر نمایندگی های مجاز معرفی شده توسط ما در استان و یا شهر محل زندگی خود، خدماتی از قبیل آموزش استفاده از دستگاه کارتخوان سیار خود، راه اندازی و بروز رسانی، رفع خطاهای احتمالی و… را بصورت رایگان دریافت کنید.

آدرس و شماره تماس های نمایندگی کارتخوان پوزاینجا در تهرانپارس:

مجموعه پوزاینجا در استان تهران در شرق تهران نمایندگی مجاز دارد، همچنین نمایندگی دستگاه کارتخوان سیار ما در استان تهران، دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی فدک واقع در شهر تهران، تهرانپارس شرقی، حیابان جشنواره، خیابان شهید زهدی، کوچه ده متری دوم، پلاک 44 به مدیریت مهندس یاری می باشد.

برای تماس با دفتر نمایندگی کارتخوان سیار ما در شرق تهران تهرانپارس می توانید با شماره های 77147082-021 و 09121715289 و 09021580767 تماس بگیرید و یا بصورت حضوری به آدرس فوق تشریف ببرید. (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی فدک در تمامی روزهای کاری هفته در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان می باشد)

از مزایای نمایندگی شرق تهران (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی فدک)  می توان به موجود بودن انواع کارتخوان های سیار، ارائه کلیه لوازم جانبی مربوط به دستگاه کارتخوان مانند رول کاغذ، کیف ضد ضربه، شارژر، باتری و…. اشاره کرد.

همچنین کلیه خدمات ثبت و راه اندازی دستگاه های کارتخوان سیار بعد از خرید خود دستگاه در نمایندگی شرق تهران (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی فدک)  بصورت رایگان توسط همکاران ما انجام می شود.

نمایندگی کارتخوان در تهرانپارس

مدارک لازم جهت خرید دستگاه کارخوان سیار از نمایندگی کارتخوان در تهرانپارس (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی فدک):

  • تصویر واضح کارت ملی
  • تصویر واضح شناسنامه
  • شماره شبا حساب مورد نظر جهت فعالسازی روی دستگاه
  • کد ده رقمی مالیاتی

با ارائه کامل این مدارک می توانید حد اکثر بعد از 72 ساعت دستگاه کارتخوان خود را از نمایندگی استان تهران (دفتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی فدک) دریافت کنید.

مزایای خرید و دریافت خدمات از نمایندگی های پوزاینجا:

یکی از مهمترین مزایای خرید و دریافت خدمات در شهر محل سکونت شما صرفه جویی در زمان و هزینه ارسال دستگاه کارتخوان سیار شما است، از دیگر مزایای آن می توان به بررسی مدل، وزن، اندازه، سرعت تراکنش و… قبل از خرید اشاره کرد که به شما عزیزان را در انتخاب یک دستگاه مناسب برای شغل شما کمک می کند و در آخر این که اگر برای دستگاه شما مشکل نرم افزاری پیش بیاید با مراجعه به دفاتر نمایندگی های مجاز ما در حداقل زمان این مشکل رفع خواهد شد و همینطور در صورت بروز مشکلات سخت افزاری همکاران ما می توانند به سرعت آن را برطرف و دستگاه را مجدد به دست شما عزیزان برسانند.

راه های تشخیص نمایندگی های مجاز پوزاینجا:

لیست تمامی نمایندگی های مجاز ما با  آدرس، شماره های تماس و تصاویر مربوط به آن دفتر نمایندگی در وبلاگ رسمی پوزاینجا موجود است و یا می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما آدرس و شماره دقیق نمایندگی استان و یا شهر محل زندگی شما را در اختیارتان بگذارند.


نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارتخوان سیار در تهرانپارس

در این مقاله نمایندگی مرکزی خرید و تعمیر دستگاه کارتخوان تهران واقع در تهران پارس شرقی بصورت کامل به شما عزیزان معرفی شده است، در صورت نیاز با کارشناسان تیم پوزاینجا تماس بگیرید تا شما را بصورت کامل راهنمایی کنند.

برای اطمینان خاطر از خرید دستگاه کارتخوان سیار در محل سکونت شما تمامی نمایندگی های مجاز پوزاینجا در شهرهای مختلف ایران را به شما معرفی می کنیم تا با صرف کمترین زمان و هزینه، یک دستگاه کارتخوان مناسب تهیه کنید.

اگر علاقه مند به دریافت نمایندگی دستگاه کارتخوان از مجموعه پوزاینجا در شهر خود هستید، مقالات مربوط را در بخش وبلاگ ما مطالعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید. 09922589238

5/5 - (1 امتیاز)