اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان

نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان

اعطای نمایندگی فروش کارتخوان : با توجه به گستردگی پرداخت الکترونیک در سراسر کشور، دستگاه کارتخوان به یکی از دستگاه های پرداخت الکترونیکی مهم در امر کسب و کار تبدیل شده است. در این مقاله ابتدا در مورد دستگاه کارتخوان و مزایایی که برای فروشندگان و کاربران به همراه دارد صحبت خواهیم کرد و سپس به بحث نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان خواهیم پرداخت. اگر قصد اخذ نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان با روشی بسیار سودمند را دارید به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله همراه ما باشید زیرا پس از مطالعه حتما یکی از روش های جذاب اعطای نمایندگی پوزاینجا را انتخاب خواهید کرد.

  • چگونه نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان بگیریم؟
  • آشنایی با 4 روش جذاب اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان توسط پوزاینجا

چگونه نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان پوزاینجا باشیم.؟

برای اخذ نمایندگی فروش ابتدا می بایست شرکت های معتبری را در خصوص فروش و ارائه خدمات انواع دستگاه کارتخوان شناسایی کرد. سپس با توجه به شرایط کار خود و نیاز بازار هدف مناسب ترین آن ها را انتخاب و همکاری را شروع کرد. شرکت های معتبری که نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان ارائه می دهند اصولا دارای یک وب سایت رسمی هستند و همچنین از بخش های مختلفی مانند واحد پشتیبانی، واحد تعمیرات، مارکتینگ، کنترل کیفی و موارد دیگر تشکیل شده اند.

آشنایی با 4 روش جذاب اعطای نمایندگی فروش کارتخوان توسط پوزاینجا

مجموعه پوزاینجا یکی از آن نماینده های فروش است که در بالا توضیح داده شد. این مجموعه با مجموعه های پرداخت سبز و پایاپردازش همکاری می کند. پوزاینجا شرایط بسیار ویژه ای جهت اعطای نمایندگی دارد که به چندین روش قابل اجرا می باشد. در حقیقت وجود این روش های مختلف فرصت بسیار مناسبی است تا افراد با توجه به شرایط کاری خود یکی از آن ها را برگزینند و شروع به کار نمایند.

روش اول اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان

اولین روش اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان در پوزاینجا، تک فروشی بدون هیچ گونه سرمایه اولیه است که به ازای هر فروش درصدی به عنوان کمیسیون به فروشنده تعلق می گیرد. به این نوع از فروش، فروش تکی نیز گفته می شود. در این روش فرد نیز مانند شرکت پاسخگوی سوالات مشتری خواهد بود که به کمک پشتیبانی پوزاینجا می توان تمام مسائل را پشتیبانی و حل کرد.

در این روش شما عزیزان می توانید در کنار کسب کار خود به فرض مثال اگر کافی نت، دفتر خدماتی، فروشگاه موبایل یا کامپیوتر و یا هر شغل دیگری که دارید دستگاه کارتخوان بفروشید و درآمد خود را افزایش دهید.

درآمد حاصل از روش اول به چه صورت می باشد؟

قبل از این که مراحل کار را برای شما شرح دهیم به سراغ درآمد حاصل از این نوع همکاری برویم تا بصورت روشن و واضح میزان سود دریافتی خود از فروش هر دستگاه را بدانید، بدون نیاز به صرف هزینه و سرمایه شما از فروش هر دستگاه کارتخوان به این روش 25% سود از کل مبلغ آن دستگاه را دریافت خواهید کرد.

بطور مثال اگر یک دستگاه کارتخوان با قیمت دو میلیون تومان را بفروشید 500 هزار تومان سود دریافت خواهید کرد و با افزایش میزان فروش (بصورت ماهانه) درصد دریافتی شما هم افزایش خواهد یافت.

صفر تا صد مراحلی که نماینده برای فروش یک دستگاه باید انجام دهد: (چه در این روش همکاری و چه در روش های دیگر)

در این روش ابتدا کارشناسان ما توضیحات تکمیلی در خصوص دستگاه های موجود و امکانات آنها در اختیار شما می گذارند تا بتوانید به راحتی مشتری خود را جذب کنید و بهترین دستگاه کارتخوان را به آنها پیشنهاد دهید و بعد از جذب مشتری مهمترین کار شما دریافت صحیح مدارک و اطلاعات مشتری برای انجام امور ثبت مدارک در سامانه های بانکی و تایید شدن آن توسط کارشناسان سامانه شاپرک بانک مرکزی است که بعد از آن مجموعه پوزاینجا دستگاه را بروی حساب مشتری فعال و جهت تحویل برای شما عزیزان ارسال می کند تا به دست مشتری برسانید.

مدارک لازم شامل پنج مورد زیر می باشد:

  • تصویر روی کارت ملی
  • تصویر صفحه اول شناسنامه
  • تصویر شبای بانکی چاپ شده روی کارت عابر بانک و یا دریافت شده از بانک (بانک های مجاز توسط کارشناسان ما به شما اعلام می شوند.)
  • تصویر فرم اطلاعات پذیرنده که فایل آن برای شما ارسال می شود (لطفا اطلاعات پذیرندگان را با دقت کافی و خوانا در این فرم بنویسید.)
  • خلاصه صورت وضعیت مالیاتی شخص که از سایت tax.gov.ir دریافت شده باشد و حتما تا گام 4 تکمیل شده باشد.

تمامی این 5 مورد را بصورت تصویر واضح (ترجیحا با پسوند png ) در داخل یک فایل zip در گروهی واتس اپ که کارشناسان ما تحت عنوان گروه ارسال مدارک برای شما ایجاد می کنند ارسال نمایید تا 24 ساعت بعد از ثبت دسگاه کارتخوان مورد نظر راه اندازی و برای شما ارسال شود تا در حداقل زمان ممکن دستگاه را به دست پذیرنده خود برسانید.

روش دوم جذب نماینده فروش

روش دوم جذب نماینده فروش است. در این روش دستگاه های کارتخوان به قیمت عمده (که البته قیمت با توجه به تعداد دستگاه های کارتخوان خریداری شده و قیمت روز آن ها می تواند متفاوت باشد) به نماینده فروش ارائه می گردد.

روش سوم اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان

روش سوم برای اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان که شاید مهم ترین و جذاب ترین روش برای کاربران باشد این است که افراد می توانند بدون هیچ هزینه ای در وب سایت پوزاینجا حساب کاربری ایجاد کرده و اطلاعات کاربری خود را وارد کنند و پس از تایید، یک کد تخفیف با نام خانوادگی خود دریافت نمایند. سپس آن ها می توانند با تخفیفی که گرفته اند، کارتخوان را به مبلغ پایین تری به مشتریان خود عرضه کنند.

این روش مزیت هایی برای نماینده و مشتری دارد.

اول اینکه نماینده می تواند با تخفیفی که گرفته کارتخوان را با قیمت مناسب تری به مشتری خود ارائه دهد و جالب تر اینکه برای هر بار خرید از سایت می تواند از این کد تخفیف استفاده کند. این کد تخفیف به نام خود نماینده درج خواهد شد که باعث اعتبار فروشنده نیز می گردد. دوم اینکه هر فروشی که انجام می پذیرد با نام خود کاربر به ثبت رسیده و سود حاصل از فروش به کیف پول حساب کاربری وی واریز می گردد که به صورت هفتگی سودهای حاصل از فروش تسویه می گردند.

روش چهارم اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان

روش چهارم یک روش کامل در استراتژی فروش پوزاینجا است. این روش در حقیقت جذب کارشناس فروش است. بدین صورت که حقوق ثابت و در کنار آن پورسانت نیز به کارشناس فروش از طریق شرکت پوزاینجا پرداخت می شود. افرادی می توانند از طریق روش چهارم با این شرکت همکاری کنند که دارای رزومه بازاریابی و فروش باشند.

اطلاعات و دانش کافی در این خصوص را داشته باشند. در این روش بروشور، کاتالوگ ها و کارت پرسنلی به کارشناس فروش ارائه می گردد. همچنین کارشناسان فروش، مسئولیت مذاکرات با بانک ها را عهده دار می شوند. عضو کانال VIP فروشندگان پوزاینجا خواهند شد تا اطلاعات دقیقی در مورد قیمت روز دستگاه های کارتخوان، موجودی آن ها و آخرین تغییرات در صنعت پوز را کسب نمایند. این روش جذب نمایندگی به کارشناسان فروش خدماتی نظیر شرکت در دوره آموزشی فروش و نحوه پرزنت بانک ها را ارائه می دهد. بنابراین وظایف ارتباط با بانک ها و با مشتریانی که از سمت بانک معرفی می شوند را برعهده خواهند داشت.

درآمد حاصل از فروش دستگاه های کارتخوان در روش چهارم بیشتر از روش های دیگر باشد

این روش دارای یک مزیت نسبت به سایر روش های اعطای نمایندگی فروش در پوزاینجاست. آن هم این است که ممکن است مبلغ دریافتی و درآمد حاصل از فروش دستگاه های کارتخوان بیشتر از روش های دیگر باشد. در این روش یک نماینده فروش می تواند درآمد بسیار بالا و نامحدود و بدون سقف داشته باشد. این درآمد می تواند در ماه های مختلف دارای ارقام مختلفی باشد. زیرا هر چه تعداد کارتخوان های فروخته شده بیشتر باشد میزان درآمد کارشناس فروش نیز بیشتر می شود. اصولا کار بازاریابان و فروشندگان حاذق پس از مدتی فعالیت در این زمینه بسیار راحت می شود. زیرا مشتریان ثابتی پیدا خواهند کرد که بدون هیچ دردسری اقدام به خرید مجدد از آن ها می کنند.

جمع بندی اعطای نمایندگی فروش کارتخوان

دستگاه های کارتخوان یکی از نتایج پیشرفت تکنولوژی در عرصه پرداخت الکترونیک هستند. امروزه تمام کسب و کارها اعم از شرکت ها و فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و حتی کسب و کارهای بسیار کوچک از دستگاه کارتخوان جهت انجام تراکنش ها استفاده می کنند. در این مقاله در مورد کارتخوان و انواع آن از لحاظ بستر ارتباطی صحبت شد.

موضوع مهم دیگر اعطای نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان با هدف تسریع و راحتی در استفاده از کارتخوان در سراسر جامعه و همچنین ایجاد شبکه ای یکپارچه است تا همه افراد بتوانند از این فناوری به راحتی استفاده کنند. شرکت پوزاینجا با ارائه سخت افزارها و نرم افزارهای باکیفیت، آموزش و راه اندازی حرفه ای و همچنین پشتیبانی شبانه روزی غیر از خدمات فروش و پس از فروش، اعطای نمایندگی به افراد علاقه مند در این حوزه را نیز انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات اعطای نمایندگی می توانید قسمت پایانی مقاله را با دقت مطالعه فرمایید.

4.2/5 - (32 امتیاز)