چطور کارتخوان خود را تغییر مالکیت یا تغییر حساب دهیم؟

تغییر مالکیت دستگاه کارتخوان

خیلی از دارندگان کارتخوان نیاز به تغییر حساب و یا تغییر مالکیت دستگاه یا بروز رسانی دستگاه خود را دارند. یا اینکه مدت طولانی است که از دستگاه خود استفاده نکردند و دستگاه غیر فعال شده. در این صورت نیاز به راه اندازی مجدد دستگاه کارتخوان خود دارند. ولی اطلاعی از شرایط و نحوه انجام آن ندارند و دچار سردرگمی می شوند.

در صورت آپدیت نبودن دستگاه کارتخوان چه مشکلاتی پیش میاید؟

گاهی ممکن است به خاطر آپدیت نبودن دستگاه کارتخوان دچار مشکلاتی از قبیل کندی عملکرد، عدم آنتن دهی مناسب و غیره باشند. در این شرایط اکثر دارندگان کارتخوان تصور می کنند که دستگاه معیوب می باشد. در صورتی که به احتمال زیاد با برنامه مجدد یا آپدیت تمامی نواقص حل میشود.

بهترین راه برای تغییر مالکیت کارتخوان یا تغییر حساب کارتخوان چیست؟

برای تغییر مالکیت، تغییر حساب و به روز رسانی(اپدیت) دستگاه کارتخوان بهترین راه حل تماس با شرکت یا بانکی است که دستگاه کارتخوان خود را از آن تهیه کرده اید. ولی در شرایطی که دسترسی به آن شخص یا شرکت را ندارند می‌توانند به کارشناسان ما در پوزاینجا تماس بگیرند. کافیست تصویر یا مدل دستگاه خود را برای کارشناسان ما ارسال کنند تا در صورت امکان پذیر بودن تغییرات، هماهنگی‌های لازم جهت انجام تغییرات را انجام دهند.

تغییر مالکیت کارتخوان

هزینه تغییر مالکیت کارتخوان یا تغییر حساب کارتخوان چقدر می باشد؟

 تغییر مالکیت ، تغییر حساب و فعال سازی مجدد دستگاه کارت خوان با توجه به برنامه و مدل دستگاه می تواند هزینه های متفاوتی داشته باشد. کارشناسان ما بعد از تماس با و بررسی شرایط دستگاه شما، می توانند به شما اعلام هزینه کنند.  ما در اینجا سعی کرده ایم که با کمترین هزینه ممکن و کمترین زمان ممکن کار فعال سازی دستگاه کارتخوان پذیرندگان را انجام دهیم تا دچار هزینه‌های مازاد و معطلی های رایج نشوند.

تغییر حساب کارتخوان

تغییر حساب کارتخوان یا تغییر مالکیت کارتخوان چقدر زمان میبرد؟

 ممکن است این سوال پیش بیاید که فعالسازی تغییر حساب یا تغییر مالکیت چقدر زمان میبرد. باید به اطلاع برسانیم که این زمان کاملاً بستگی به مدل دستگاه، ورژن دستگاه و راحتی یا سختی مراحل دارد. ولی اگر بخواهیم یک زمان حدودی بدهیم می تواند بین ۲ الی ۷ روز کاری زمان ببرد.

 ما در پوزاینجا تمام تلاشمان را می‌کنیم که در کمترین زمان ممکن دستگاه کارتخوان شما را آماده و ارسال کنیم.

برای اطلاعات بیشتر و بررسی نحوه فعال سازی ، تغییر مالکیت و تغییر حساب با کارشناسان ما در پوزاینجا تماس بگیرید.

02191090057 داخلی 252

09922589238

3.5/5 - (6 امتیاز)