بررسی نصب برنامه حسابداری ، واتساپ و اینستاگرام روی کارتخوان اندرویدی

نرم افزار های قابل نصب روی کارتخوان اندرویدی

نرم افزار های قابل نصب روی کارتخوان اندرویدی : حتما برای شما عزیزان این سوال پیش آمده که دستگاه کارتخوان اندرویدی چه مزایایی نسبت به کارتخوان های دیگر دارد؟ و آیا می توان روی کارتخوان اندرویدی نرم افزارهایی مانند واتس اپ و یا اینستاگرام نصب کرد؟!!

در این مقاله سعی داریم به سوالاتی از این قبیل پاسخ دهیم با ما همراه باشید.

اول از همه باید بدانیم که دستگاه کارتخوان اندرویدی با گوشی موبایل اندرویدی تفاوت های بسیار زیادی دارد و نباید انتظاراتی که از یک گوشی هوشمند اندرویدی داریم را در دستگاه کارتخوان جستجو کنیم.

آیا می توان روی کارتخوان اندرویدی نرم افزارهایی مانند واتس اپ و یا اینستاگرام نصب کرد؟!!

برای مثال این سوال بارها از تیم پشتیبانی پوزاینجا پرسیده شده که “چرا ما نمیتوانیم برنامه های اندرویدی مانند واتس اپ و یا اینستاگرام را روی دستگاه خود نصب کنیم؟!”

دستگاه کارتخوان وسیله ای برای دریافت وجه از طریق کارت های بانکی است. حساب بانکی شما به این دستگاه متصل می شود. طبیعی است برای جلو گیری ازهک شدن حساب بانکی شما توسط افراد سودجو، قوانینی از طرف مراجع قانونی و بانک مرکزی اجرا شود که اجازه نصب نرم افزارهایی مانند واتس اپ، اینستاگرام و حتی تماس و یا ارسال و دریافت پیامک روی این سری از دستگاه های کارتخوان اندرویدی را منع کند.

نرم افزار های قابل نصب روی کارتخوان اندرویدی

شما می توانید نرم افزارهای مربوط به امور بانکی مانند دریافت موجودی، پرداخت قبوض و اقساط ماهیانه، کارت به کارت، شبا و…. را از طریق App store که روی همه دستگاه های اندرویدی به صورت خودکار از قبل نصب شده هست، پیدا و دانلود کنید. نرم افزارهایی مانند آپ، تاپ، 780، سکه وسایر نرم افزارهای اینچنینی که به اصلاح شما را در صنعت پرداخت یاری می کنند.

نرم افزار های قابل نصب روی کارتخوان اندرویدی

آیا روی دستگاه اندرویدی نرم افزار حسابداری نصب می شود؟

یکی دیگر از سوالات پرتکرار در خصوص دستگاه های اندرویدی این است که  “آیا روی دستگاه اندرویدی نرم افزار حسابداری نصب می شود؟”

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بروی تمامی دستگاه های کارتخوان اندرویدی نرم افزار حسابداری نصب می شود. اما این که چه نرم افزاری و چگونه، باید بدانید که بستگی به شرکت واردکننده و پشتیبانی کننده این دستگاه دارد. باید قبل از خریداری آن تحقیق کنید و بدانید آیا دستگاه کارتخوان اندرویدی شما با نرم افزار حسابداری خاصی طرف قرارداد هست یا خیر.!

کارتخوان اندرویدی بیشتر برای چه نوع مشاغلی مناسب می باشد؟

برای جمع بندی میتوان گفت دستگاه کارتخوان اندرویدی انتخاب مناسبی برای مشاغلی مانند رستوران ها، شرکت ها و مشاغلی که نیاز به ارائه فاکتور هنگام تحویل کالا در محل دارند، است. کارتخوان اندرویدی جهت سهولت و سرعت در انجام امور بانکی و مالی می تواند شما عزیزان را یاری کند. مقاله نرم افزار های قابل نصب روی کارتخوان اندرویدی

معرفی بهترین کارتخوان اندرویدی

در حال حاضر یکی از بهترین دستگاه های اندرویدی موجود در بازار، دستگاه کارتخوان اندرویدی مورفان MF919 است که از پاییز سال 99 وارد بازار ایران شده است.

با توجه به مشخصات فنی این دستگاه در حال حاضر بهترین دستگاه کارتخوان اندرویدی موجود در ایران است. شما برای سهولت در انجام کسب و کار خود می توانید این دستگاه را تهیه کنید.

در منو داخلی دستگاه اندرویدی مورفان MF919  شما می توانید وارد گزینه App store  دستگاه شوید و نرم افزارهای اندرویدی جدیدی که هر روزه به لیست این دستگاه اضافه می شود را بررسی و دانلود کنید.

4/5 - (2 امتیاز)