دستگاه کارتخوان نکسگو با اپ پاسارگاد فرصتی فوق العاده برای نمایندگان

نمایندگان فروش کارتخوان نکسگو

شرایط ویژه برای نمایندگان فروش کارتخوان نکسگو. به ازای خرید و عملیاتی کردن هر 30 عدد G2 و G3 ، یک عدد دستگاه کارتخوان G2 هدیه بگیرید. لازم به ذکر است کلیه دستگاه های ثبت شده در پنل پاسارگاد پرداخت سبز، تا زمانی که فعال باشند دارای گارانتی می باشند.

فرصتی ویژه جهت خریداران ( همکار، نماینده) دستگاه های *Nexgo G2/G3

با توجه به راه اندازی اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد توسط شرکت پرداخت سبز ، پردازش امن و مجموعه پوزاینجا، فرصت جدیدی برای نمایندگان فروش کارتخوان ایجاد شده تا با قیمت فوق العاده و شرایط عالی با ما همکاری داشته باشند.

علاوه بر امکانات فوق العاده عالی اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد بر روی دستگاه های NEXGO  مدل های G2  و G3 ، مشکلات دیگر این دستگاه ها نیز برطرف شده است. اکنون با ارائه آموزش های کامل جهت تست، تغییر سریال، نصب و راه اندازی اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد روی این دستگاه ها در خدمت همکاران محترم هستیم.

شرایط استثنایی برای نمایندگان فروش کارتخوان دستگاه ارزان و با کیفیت را با هدیه و گارانتی خرید کنید

هدیه پوزاینجا به نمایندگان فروش کارتخوان :

همکاران گرامی به ازای خرید هر 30 عدد دستگاه نکسگو G2 و G3 و عملیاتی کردن آن (ثبت و راه اندازی دستگاه روی پنل پرداخت الکترونیک پاسارگاد مجموعه ما)  یک دستگاه نکسگو G2 هدیه همکاری دریافت خواهید کرد.

شما عزیزان با ارائه گزارش اکسل ، شامل 30 عدد پایانه فعال روی سریال دستگاه های نکسگو این هدیه را از مجموعه ما دریافت خواهید کرد.

گارانتی دستگاه برای مشتریان شما :

لازم به ذکر است کلیه دستگاههای نکسگو که در پنل پرداخت الکترونیک پاسارگاد مجموعه ما ثبت شده اند؛ مادامی که فعال باشند و از آنها استفاده شود (دستگاه ها تراکنش داشته باشند) شامل گارانتی می باشند. این نوع گارانتی به این معنی است که شما به عنوان نمایندگان فروش کارتخوان با خیال راحت می توانید دستگاه کارتخوان با کیفیت و ارزان را در اختیار مشتری خود قرار دهید و هر زمان که دستگاه به مشکل برخورد آن را برای مجموعه ما ارسال کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه تعمیر یا تعویض خواهد شد.

اگر سوالی دارید با کارشناسان ما در پوزاینجا تماس بگیرید

09922589238               021-91090057 داخلی 251

4.7/5 - (3 امتیاز)