تنظیمات اپ پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210

تنظیمات اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد

بدون شک با پیشرفت تکنولوژی در خصوص پرداخت های هوشمند الکترونیکی. امروزه بسیاری از صاحبان کسب و کار به سمت خرید دستگاه های کارتخوان و سیستم های پوز روی آورده اند. اگر شما نیز جزو این دسته از مشاغل هستید و دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل 7210 را از شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد انتخاب کرده اید. همراه ما باشید تا شما را با تنظیمات اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210 آشنا کنیم.

 • معرفی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد
 • معرفی دستگاه کارتخوان NEWPOS مدل NEW7210
 • مشخصات دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210
 • چگونگی تنظیمات اپلیکیشن پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210
 • منوهای مربوط به تنظیمات اپ پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان  NEWPOS مدل NEW7210

معرفی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد

این شرکت یکی از زیرمجموعه های گروه مالی پاسارگاد است. که از سال 1384 فعالیت خود را در عرصه پرداخت الکترونیک آغاز کرده است. و هم اکنون در گروه فناپ مشغول به ارائه خدمت می باشد. شرکت پاسارگاد با حفظ استانداردهای بین المللی خدمات پرداخت الکترونیک بستری مناسب را برای ارائه خدمات پرداختی با استفاده از ابزارهای مدرن که یکی از آن ها دستگاه های کارتخوان می باشند؛ کرده است.

خدمات و اهداف شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد

این شرکت محصولاتی مانند پایانه های فروش، درگاه اینترنتی، کارت های هدیه و اپلیکیشن هایی را جهت سهولت در صنعت پرداخت الکترونیک ارائه کرده است. از خدمات آن می توان به خرید شارژ، پرداخت قبوض، گزارش گیری از تراکنش ها، ارائه کارت های هدیه سفارشی و مدیریت ارتباط با مشتری اشاره کرد.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد با نصب پایانه‌های کارت در انواع GPRS ،LAN ،Bluetooth ،Dial Up و کیوسک‌های اطلاع‌رسانی در مراکز عمده خرید خدمات بی نظیری برای هموطنان ارائه داده است. همچنین ارتباطات و انجام امور پرداخت الکترونیک را با سرعت بسیار بالا هدایت می کند که پاسخگوی مشتریان باشد.

معرفی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210

یکی از دستگاه های کارتخوان پرطرفدار و محبوب صاحبان کسب و کار دستگاه کارتخوان سیار 7210 است که اتفاقا شرکت پاسارگاد اپلیکیشن سازگار با این دستگاه کارتخوان را به مشتریان خود ارائه می دهد.

طراحان و تولید کنندگان دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210 از فناوری های پیشرفته ای در انتقال پول استفاده می کنند. بنابراین می توان گفت این نوع دستگاه کارتخوان برای پذیرش چندین روش پرداخت طراحی شده است. به همین جهت جزو پرطرفدارترین کارتخوان ها است. حساب ها و مجوزهای مختلف کاربران به شما امکان می دهد فعالیت ها و عملکرد هر کاربر را به طور مجزا پیگیری کنید.

این محصول دارای ویژگی هایی مانند طراحی ارگونومیک، عملکرد عالی در داده های با حجم بالا، پشتیبانی از انجام چندین عملیات همزمان، سخت افزار قدرتمند، سرعت بالا در انجام تراکنش ها و غیره است.

مشخصات دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210

 • پردازشگر : 32-bit secure CPU, ARM11
 • حافظه : 128MB FLASH, 64MB SDRAM
 • نمایشگر : 2.8inch, 320*240 TFT LCD
 • صفحه کلید : 10alphanumeric keys, 8 function keys, 1 power switch key
 • بیسیم داخلی :‌GPRS/CDMA/Wi-Fi/GPRS&Wi-Fi/WCDMA/CDMA2000, Supports full SSLv2/3 TLSv1, Bluetooth
 • کنترل از راه دور : پشتیبانی به صورت کنترل از راه دور از طریق NewTMS
 • پرینتر :Thermal printer,Easy-load style; Paper width: 58 +0/-1mm,Paper roll outside diameter 40mm
 • منبع تغذیه : Output:5VDC,1A; Input:100~ 24VAC, 50Hz/60Hz
 • وضعیت باطری : 2600mAh, 3.7 V
 • وزن : 364gr

چگونگی تنظیمات اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210

با نصب اپ پاسارگاد بر روی کارتخوان 7210 و به محض روشن کردن دستگاه یک QR کد روی صفحه ظاهر خواهد شد. با اسکن آن شماره پذیرنده، شماره پایانه دستگاه و همچنین اطلاعات دیگر نمایش داده خواهد شد. شماره 23505-021 شماره پشتیبانی شرکت پاسارگاد و شماره 2296452 شماره پایانه است که نام پذیرنده مربوط به آن در زیر صفحه اصلی درج می شود.

با کلیک بر روی منو که در پایین صفحه سمت راست قرار دارد وارد منوی اصلی دستگاه کارتخوان 7210 با صفحه نمایش لمسی خواهید شد.

چگونگی تنظیمات اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210

منوهای اصلی در دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210 اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد

 • منوی فروشنده
 • منوی پیکربندی
 • خاموش کردن
منوهای اصلی در دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210 با اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد

منوی فروشنده در دستگاه کارتخوان 7210 با اپ پاسارگاد

با کلیک بر روی گزینه فروشنده 4 زیر منو برای شما نمایش داده می شود:

منوی فروشنده در دستگاه کارتخوان 7210 با اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد

زیر منوی گزارشات

در قسمت گزارشات می بایست رمز 1234 را وارد کنید. پس از ثبت رمز گزارش هایی مانند “چاپ مجدد”، “گزارش روزانه”، “گزارش ریزتراکنش ها”، “مجموع صندوق” و “گزارش سخت افزار” برای شما قابل دسترس خواهند بود.

تنظیمات اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210

زیرمنوی پایانه


در قسمت پایانه نیز گزینه های “تغییر رمز”، “بازنشانی رمز فروشنده”، “بازه خاموشی”، “چاپ رسید دوم” و “به روزرسانی برنامه ها” وجود دارد.

تنظیمات اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210
 • تسویه با مرکز
 • انتخاب شماره حساب
  گزینه انتخاب شماره حساب فعلا در ایران غیرفعال بوده زیرا پایانه ها به مشکل مغایرت حساب برمی خورند.

منوی پیکربندی در دستگاه کارتخوان 7210 با اپلیکیشن پرداخت الکترونیک پاسارگاد

با انتخاب گزینه پیکربندی در تنظیمات اپلیکیشن پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210 یک زیرمنو برای شما با عنوان “پیکربندی بانکی” ظاهر می گردد. با انتخاب آن 4 گزینه برای شما فعال می شود که بر حسب نیاز می توانید آن ها را انتخاب و به مسیر درست هدایت شوید. این 4 گزینه عبارتند از “پیکربندی کلی”، “گزارش پیکربندی”، “پیکربندی پیش فرض” و “راه اندازی اولیه”. برای ورود به هر یک از این گزینه ها نیاز به رمز خواهید داشت. رمز این گزینه ها همان رمز مدیر می باشد که اصولا نمایندگان فروش و شرکت های واگذار کننده دستگاه های کارتخوان آن را به پذیرنده به علت پیشگیری از اختلالات و مشکلاتی از قبیل امنیت، ارتباط و موارد دیگر واگذار نمی کنند.

منوی خاموش کردن کارتخوان 7210 با اپ پاسارگاد

این منو نیز همان طور که از نامش پیداست برای خاموش کردن دستگاه کارتخوان استفاده می شود.

جمع بندی

این مقاله اشاره به تنظیمات اپ پاسارگاد روی دستگاه کارتخوان نیوپوز مدل NEW7210 دارد که در ابتدا در مورد شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد و سپس به معرفی دستگاه کارتخوان نیوپوز7210 و سپس تنظیمات اپ بر روی آن می پردازد. در این مقاله سعی شده تمام نکات مهم و جزئی در مورد تنظیمات این دستگاه و کار هر یک از منوها و زیرمنوهای آن جهت راهنمایی پذیرنده کارتخوان ارائه گردد تا به راحتی با دستگاه کارتخوان کار کرده و عملیات مختلف را از طریق تنظیمات کارتخوان انجام دهد.

4.5/5 - (6 امتیاز)