شماره پشتیبانی شرکت های پرداخت

شماره پشتیبانی شرکت های پرداخت

حتما برای شما هم این سوال پیش آمده که ” شماره پشتیبانی دستگاه کارتخوان من چیست؟ ” در این مقاله سعی داریم علاوه بر لیست شماره پشتیبانی شرکت های پرداخت ، توضیحاتی در خصوص شرکت های پشتیبانی دستگاه های کارتخوان به شما بدهیم تا هنگام بروز مشکل بدانید باید با چه شماره ای تماس بگیرید.

چه دلایلی برای ارتباط با شرکت پرداخت وجود دارد؟

اول از همه شما باید بدانید که ارتباط شما با شرکت پرداخت بستگی به نوع دستگاه شما دارد که آیا به صورت امانی (رایگان) و یا واگذاری دائم (دستگاه را خریداری کرده باشید) دستگاه را تهیه کرده اید. برای دستگاه های خریداری شده شما میتوانید جهت درخواست خدماتی مانند دریافت اطلاعاتی در خصوص نحوه گزارش گیری، آزاد سازی رمزهای مسدود شده (مانند رمز پذیرنده و سرپرست)  ، مغایرت های مالی بوجود آمده در حساب بانکی شما و سایر خدمات مربوط به پرداخت الکترونیک با شرکت های پرداخت تماس بگیرید. اما در خصوص دستگاه هایی که بصورت امانی در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود بعلاوه مواردی که در بالا ذکر شد می توانید برای خدماتی از قبیل دریافت رول (کاغذ دستگاه کارتخوان)، بروزرسانی نرم افزاری دستگاه کارتخوان و حتی درخواست تعمیرات سخت افزاری نیز با شرکت پرداخت مربوط به دستگاه خود تماس بگیرید.

شماره پشتیبانی شرکت های پرداخت

شرکتی که قصد خرید کارتخوان از آن را دارید چقدر مهم است؟

شاید در ذهن شما این سوال به وجود بیاید که ” وقتی دستگاه را خریداری می کنید برای تعمیرات، بروزرسانی و یا دریافت رول کاغذ کارتخوان باید چکار کنید؟ ” شماره پشتیبانی شرکت های پرداخت

زمانی که شما دستگاه را خریداری میکنید باید به نکاتی مانند در دسترس بودن آن شرکت (آدرس دقیق، جای ثابت، شماره تماس ثابت و…) دقت کنید. همیشه قیمت پایین دلیل مناسبی برای خرید یک دستگاه کارتخوان نیست. شما باید برای دریافت خدماتی مانند بروزرسانی نرم افزاری، تعمیرات سخت افزار و حتی درخواست رول باید با شرکتی که دستگاه را از آن خریداری کرده اید در تماس باشید.

شرکت پرداخت پشتیبانی کننده دستگاه ما کدام شرکت است؟ و چگونه باید متوجه شویم؟

سوال دیگری که ممکن است ذهن شما را درگیر کند همین است. دو راه بسیار ساده و مطمئن برای پیدا کردن نام و راه ارتباط شما با شرکت پرداخت مربوط به دستگاه شما وجود دارد. اول این که معمولا نام شرکت پرداخت شما روی صفحه نمایشگر دستگاه کارتخوان شما نوشته شده است.

 راه دوم اینکه روی رسید کاغذی که دستگاه کارتخوان شما چاپ می کند در مقابل نماد شاپرک، نماد شرکت پرداخت شما چاپ می شود. زیراین نماد حتما شماره ای چاپ شده است که این شماره همان شماره پشتیبانی مربوط به دستگاه کارتخوان شماست که درخصوص آن بصورت کامل برای شما توضیح دادیم.

لیست شماره پشتیبانی شرکت های پرداخت الکترونیک

حال به سراغ معرفی 12 شرکت پرداخت الکترونیکی که تا کنون موفق به دریافت مجوز از شاپرک بانک مرکزی شده اند می رویم. قصد ما این است که به شما همراهان همیشگی پوزاینجا کمک کنیم تا به راحتی شماره پشتیبانی شرکت پرداخت مربوط به دستگاه خود را پیدا کنید.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد(فناپ) 23505-021

شماره پشتیبانی سایان کارت 23762376-021

شماره پشتیبانی پرداخت نوین آرین 48006-021

شماره پشتیبانی کارت اعتباری ایرانکیش 1688

شماره پشتیبانی پرداخت الکترونیک سامان 84080-021

شماره پشتیبانی پرداخت الکترونیک سداد 42739000-021

شماره پشتیبانی به پرداخت ملت 27312731-021

شماره پشتیبانی آسان پرداخت (آپ) 83333-021

شماره پشتیبانی تجارت الکترونیک پارسیان 2318-021

شماره پشتیبانی الکترونیک کارت دماوند 64012-021

شماره پشتیبانی پرداخت الکترونیک سپهر 27636000-021

شماره پشتیبانی فن آوا کارت 43697000-021

به خاطر داشته باشید پیش از تماس با این شماره ها بهتر است شماره ملی، شماره شناسنامه، کد پایانه، کد پذیرنده و یا رسید مربوط به پرداختی که می خواهید پیگیری کنید را در دسترس داشته باشید.

4.8/5 - (42 امتیاز)